"Професійна підтримка – це процес допомоги у пізнанні і використанні власного освітнього, професійного і психологічного потенціалу задля досягнення оптимального рівня самозадоволення і водночас суспільної користі." Ґленис Уотт – керівник відділу Європейської Комісії

середа, 18 червня 2014 р.

          Всі члени нашого клубу щиро вітають Андрія Оплачко, який прийняв активну участь в Дніпропетровському регіональному конкурсі школярів з економіки та зайняв почесне 2 місце.
Андрій розробляв свій бізнес - проект з метою захисту екології нашого регіону від негативних природних явищ, яким є град, що знижкоджує до 30 % урожаю с/г культур, за рахунок використання малих ракет. Всі члени нашого клубу щиро вітають Андрія з успіхом та бажають йому нових перемог!
 
Марина Олександрівна Бабець та Андрій Оплачко на захисті робіт регіонального конкурсу з економіки

3 коментарі:

  1. Від щирого серця вітаю Андрія з перемогою, вітаю Марину Олександрівну і чекаю від Вас нових досягнень, і повчальних занять на засіданні шкільного клубу підприємництва! З повагою, Світлана Вікторівна.

    ВідповістиВидалити
  2. Вже 2015 рік! Доброго дня, шановні члени шкільного клубу підприємництва! Хочеться побачити Ваші засідання. Чекаємо на нову інформацію. З повагою, Світлана Вікторівна.

    ВідповістиВидалити
  3. Шановні опікуни ШКП Валентино і Марино, Ви вже забули коли відвідували блог. Невже ніяких цікавих заходів не проходить? Ви дуже талановиті і сучасні! Тому, чекаємо від Вас нових повідомлень! З повагою, Світлана Вікторівна.

    ВідповістиВидалити