"Професійна підтримка – це процес допомоги у пізнанні і використанні власного освітнього, професійного і психологічного потенціалу задля досягнення оптимального рівня самозадоволення і водночас суспільної користі." Ґленис Уотт – керівник відділу Європейської Комісії

Наша команда

Наші опікуни


Бабець Марина Олександрівна  після закінчення вуза працювала в науково - дослідних установах науковим співробітником у відділах економіки. У 1985 році закінчила аспірантуру ДГІ, з 1991 року працює з учнями позашкільних установ керівником гуртка "Прикладна економіка" та "Основи бізнесу". Має наукові праці, в т.ч. авторські свідоцтва на винахідництва. З 2000 по 2007 р. працювала асистентом кафедри "Економіки" та кафедри "Маркетингу" українського державного хімико - технологічного університету, продовжуючи роботу з талановитими учнями. Її вихованці були неоднаразовими переможцями конкурсів - захистів наукових робіт Малої академії наук України.


Янченко Валентина Миколаївна працює у Центрі з 2005 року, спочатку керівником комп'ютерного гуртка, а після закінчення ДНУ у 2008 році за спеціальністю "Психологія" - керівником гуртка "Юний психолог" з дітьми молодшого та середнього віку за програмою, підготовленою самостійно, узгодженою кафедрою педагогіки ДОІППО (2005 р.).Під час занять основну увагу приділяє розвитку особистості, враховуючи зміни, які супроводять дитину у кожній віковій категорії, формуванню комунікативних навиків, наданню психологічної допомоги та підтримки дитини.


Група підтримки

Лакей Ігор Михайлович - місце роботи- Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, кафедра економічної теорії, КПНЗ "ДОЦНТТ та ІТУМ". Стаж беспосередньої педагогічної роботи 20 років. Керівник гуртка "Економіка" протягом 11 років. Освіта вища, спеціальність економіст, викладач політичної економії. З 2002 по 2013 рік очолював відділення економіки Дніпропетровського обласного відділення Малої академії наук України. Здійснює керівництво науковою роботою школярів. Під його керівництвом призерами Всеукраїнського конкурсу- захисту науково - дослідних робіт слухачів МАН стали3 учня, призерами обласного конкурсу- 4 учня.


Наша команда
Президент клубу
Телевна Валерія
(студенкта)
Янченко Артур
(учень 9 класу)
Телевна Діана
(учениця 10 класу)
Матухно Олена
(учениця 7 класу)
Оплачко Андрій
(учень 8 класу)
Карлова Ольга
(учениця 11 класу)
Гідзула Анастасія
(учениця 10 класу)
Медведєва Карина
(студентка)
Самоваров Денис
(учень 11 класу)
Машей Карина
(студентка)
 М’якенький Арсеній
(учень 9 класу)
Федотова Яна
(учениця  9 класу)
Ісаєва Ольга
(учениця 9 класу)
Спица Дар’я
(учениця 8 класу)
Новосьолова Аліна
(учениця 6 класу)
Суслова Катерина
(учениця 8 класу)

5 коментарів:

 1. Привіт, Марина і Валентина! Сюди ж розмістіть фото ваших членів Шкільного клубу підприємництва, бо проект в першу чергу для них! Чекаю фото з прізвищами дітей і їх фото!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Ще не дочекалася фото членів Вашого клубу. Давайте, влаштуйте фотосесію і розміщуйте, щоб всі могли позаздрити Вашому вибору. Презентуйте їх класно!!! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
 3. Нарешті у повному складі! Напишіть прізвища та імена ваших членів клубу, в якому класі навчаються. Вітаю шкільний клуб підприємництва "Крок до успіху" з об'єднанням. Перемога Вас чекає! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
 4. Тепер у Вас абсолютний порядок! Бачите, Катюша задоволена, що Ви такі красиві. Я приєднуюсь. З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити