"Професійна підтримка – це процес допомоги у пізнанні і використанні власного освітнього, професійного і психологічного потенціалу задля досягнення оптимального рівня самозадоволення і водночас суспільної користі." Ґленис Уотт – керівник відділу Європейської Комісії

середу, 18 червня 2014 р.

          Всі члени нашого клубу щиро вітають Андрія Оплачко, який прийняв активну участь в Дніпропетровському регіональному конкурсі школярів з економіки та зайняв почесне 2 місце.
Андрій розробляв свій бізнес - проект з метою захисту екології нашого регіону від негативних природних явищ, яким є град, що знижкоджує до 30 % урожаю с/г культур, за рахунок використання малих ракет. Всі члени нашого клубу щиро вітають Андрія з успіхом та бажають йому нових перемог!
 
Марина Олександрівна Бабець та Андрій Оплачко на захисті робіт регіонального конкурсу з економіки

4 коментарі:

 1. Від щирого серця вітаю Андрія з перемогою, вітаю Марину Олександрівну і чекаю від Вас нових досягнень, і повчальних занять на засіданні шкільного клубу підприємництва! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
 2. Вже 2015 рік! Доброго дня, шановні члени шкільного клубу підприємництва! Хочеться побачити Ваші засідання. Чекаємо на нову інформацію. З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
 3. Шановні опікуни ШКП Валентино і Марино, Ви вже забули коли відвідували блог. Невже ніяких цікавих заходів не проходить? Ви дуже талановиті і сучасні! Тому, чекаємо від Вас нових повідомлень! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
 4. Я не смог бы закрыть свой первый дом без мистера Бенджамина Ли! Бенджамин и его команда сделали для меня все возможное в этой сделке. он с легкостью справился с моей очень трудной сменой времени и всегда был доступен для меня, когда у меня были вопросы (а у меня их было много), даже когда он был вдали от офиса, что я очень ценил! он и его команда уладили множество споров с продавцом в последнюю минуту и ​​неустанно работали, чтобы убедиться, что я смогу закрыть до истечения срока аренды (и моей помощи по первоначальному взносу, если на то пошло). г-н Бенджамин - невероятно знающий кредитный специалист, вежливый и терпеливый. Я просмотрел пару предложений по недвижимости перед моей последней покупкой, и Бенджамин был там, чтобы помочь с каждым из них, часто координируя свои действия с моим агентом за кулисами. я чувствовал поддержку на протяжении всего процесса. Благодаря Бенджамину и неустанным усилиям его команды, теперь я горжусь своим домовладельцем! Я бы посоветовал вам рассмотреть возможность получения любого вида ссуды на Бенджамина Бриэля Ли. Контактная информация Бенджамина Ли через WhatsApp + 1-989-394-3740 по электронной почте 247officedept@gmail.com

  ВідповістиВидалити