"Професійна підтримка – це процес допомоги у пізнанні і використанні власного освітнього, професійного і психологічного потенціалу задля досягнення оптимального рівня самозадоволення і водночас суспільної користі." Ґленис Уотт – керівник відділу Європейської Комісії

понеділок, 14 жовтня 2013 р.

Прості правила успішної людини


Всі успішні люди схожі один на одного: мисленням, працездатністю, активним способом життя, лідерством і бажанням досягнути значних успіхів. Здається, що для успішних людей немає нічого неможливого. Відмінність успішної людини в тому, що коли інші сумніваються у своїх силах, він робить. Коли успішні люди розповідають про свої історії успіху, всі вони схожі одна на одну. В основі лежать правила (принципи), працьовитість, бажання добитися поставлених цілей. І головне,успішність – це здатність взяти відповідальність на себе за свое життя і стати його повноправним господарем.
Правила успішних людей універсальні. Їх цитати стають крилатими.
1. Робити, поки не досягнете результату. Багато людей після невдачі бояться братися за справу, говорячи: «Це не моє». Але уявіть, якби дитина зробила п’ять кроків і заявила, що це не її, що було б далі з нею? Адже щоб навчитися ходити, зробити п’ять кроків недостатньо. Буває, що у людини опускаються руки за один крок до успіху.
«Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитину через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок». Уоррен Баффет. Ця цитата підтверджує, що не можна зупинятися на півдорозі. Багато людей, розповідаючи свою історію успіху, говорили, що успіх прийшов не відразу.
2. Бачити всі можливості. У всіх однакові можливості, але хтось віддає перевагу прокачувати віртуальних героїв, хтось пізнає мільйонний спосіб заробляння грошей. Можливостей багато, їх потрібно розгледіти.
3. Знаходити успішних людей. Такі люди завжди поділяться своїм досвідом, тому корисно до них прислухатися. Або завітайте на AuditMarket, де знайдете багато цікавої інформації для себе.
4. Робити висновки з невдач. Для когось невдача – привід, щоб зупинитися. Але подивіться на невдачу як на досвід, адже ви, зазнавши поразки, точно знаєте, як правильно вчинити. Як кажуть, «не помиляється той, хто нічого не робить».
5. Не боятися відповідальності. Хто відсиджується в тіні, боячись відповідальності, ніколи не стане успішним. У багатьох людей є декілька хороших ідей, які можна реалізувати. Але багато ідей вмирають на теоретичній стадії. Каменем спотикання може стати страх взяти на себе відповідальність.

6. Вибрати напрямок самому. Не живіть за шаблонами робота-дім, робота-дім, пенсія. Будьте господарем свого життя і живіть усвідомлено. «У житті кожної людини існують два чудових дні: день, коли народився, і день, коли зрозумів навіщо». Джон Максвелл.
7. Не чекайте успіх, самі йдіть до нього. Велика частина людей живе в очікуванні. Очікування зарплати, очікування дива (виграю лотерею або пощастить, коли-небудь поміняю машину) … Можливо. Успішні люди не будуть чекати і перебувати в невідомості, вони, всупереч труднощам, прийдуть до успіху.
8. Знайти однодумців і не слухати песимістів, які говорять, що марно боротися з труднощами і невдачами. Ви про щось мрієте, намагаєтеся спільників в оточені, але вам кажуть, що це неможливо, нереально. Шукайте однодумців. Не дарма кажуть, «скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти». Те, що наше оточення на нас впливає – це факт.
9. Не шукайте виправдань вашим невдач, шукайте можливість стати успішним. Люди звикли у своїх невдачах звинувачувати державу, президента, друзів, систему … Не витрачайте енергію на виправдання своїх невдач, займіться справою!
10. Хто, якщо не я? Надихайте себе. Саме натхнення додає сил, щоб прийти до свого успіху.

1 коментар:

  1. Ця інформація дуже корисна для молодих членів клубу. Обговорюйте на своїх засіданнях. З повагою, Світлана Вікторівна.

    ВідповістиВидалити